To je jedno co napises lebo je to v konecnom dosledku vzdy hlupost
To je jedno co napises lebo je to v konecnom dosledku vzdy hlupost
No nic doplnil si to:)Ak je PRAVDA este pravdou tak by mali vysetrovatelom NAKA dodat vsetky udaje to zmetka
Tomu by mali skor zaklopat pani z NAKA lebo to je podnecovanie k nenavisti
Slovensko smeruje v prvom rade do krachu vdaka uzasnej vlade na cele s Igorkom.
Pente ani jej banky nezarobia tolko ako pri testovani a este tato vlada im ide pridat a to Igor nacelnik duta hlava vytruboval ze ide proti pente bojovat:)
preferencie klesaju a je predpoklad ze do konca roka pojde Olano na svojich 8%:)tak zatrubil do utoku aby odputal pozornost od 10milionoveho vkladu do financnej spolocnosti a neschopnosti tejto vlady spravovat stat.
Po novom Igorka volaju nacelnik duta hlava
pravdepodobne vladnu diletanti iba u nas lebo kde premier vinu hadze na svoj narod?
Za par mesiacov Igorko dourazal polku Slovenska a k novinarom sa sprava arogantne ked mu davaju otazky na telo.Vsetci co ste taketo cudo volili si spytujte svedomie.On a jeho banda zurovala na svadbe bez ruska a teraz to vsetko hodi na narod?Hanba mat takeho premiera co hlada chybu v inych a nie v sebe.
Narast infikovanych uz nemoze hodit na Peleho tak to hodil na ludi:)To ze na svadbe behal bez ruska ho vobec netrapi ale hodit to vie na inych a teraz sa mu tie cisla nakazenych hodia lebo aspon moze prekryt svoj skandal s 10milionmi
Tak hlupacik a kto tie koronavirusove opatrenia uvolnil?Ludia alebo tato amaterska vlada a este poslanci chodili po dovolenkach do zahranicia.Skus sa opytat Igorka
Takze Igorkova amaterska vlada podcenila druhu vlnu pandemie ale ako vzdy to hodi na inych a to na narod ze za to mozme:)taketo vedenie nemaju ani v indianskych kmenoch ako mame na Slovensku.A este sa ludom ide vyhrazat
A este stale chcu v Bruselskom chalifate prerozdelovat migrantov.Clanok na IDNES ako vo Francuzsku napadaju zeny ktore nosia sortky a sukne.Zapad sa nacisto pomiatol
len aby pociatek nepredal jeho dom:)
Tak to si drzal stranu Ficovi ohladom uctu na Belize?:)
ste presne ako smeraci co sa vyhovaraju na predoslu vladu:)Igor pred volbami slubil ze ked on bude pri kormidle tak rocne usetri 3miliardy eur tak uz to neplati?:)nech ukazu ake zmluvy boli nevyhodne a dovod vcom boli nevyhodne lebo j tato garnitura ide zo skandalu do skadalu.Natarat pred volbami vie kazdy ale ked pride k cinom tak su vsetci tichucko a z reci lebo Fico a Pelle sa Slovensko nenaje
To sa nam bude sveta zit ked nam Igorko do konca roka usetri 3miliardy eur:)kolko ze si to tato vlada poziciala?12 miliard?a dlh Slovenska stupol na vyse 60%HDP
Fico je z rozkradania obvineny?to mi je nejaka novinka:)Igor taral ze smer rocne ukradol 3miliardy tak dufam ze ze Igi tie 3miliardy usetri
Odporúčame