ked prebiehali volby tak ma skoro vsetci kolegovia presviedcali ako matelko zatoci z korupciou a ze fico a spol budu sediet v base a vysledok vsetci dobre pozname ze to boli predvolebne taraniny a teraz moji kolegovia krutia hlavou nad idiotom ktoreho volili.
matelko namiesto toho ze zatoci s korupciou tak zatial zatoci z ludmi ktory ho sklamali a ktory mu prve miesto v Europe pokazili


