co cakat od podliaka sfetovaneho
co cakat od podliaka sfetovaneho
USAci nikdy nemali dokazy ale vzdy povedali verte nam ze tie dokazy mame.A verit USAkom ako pri ZHN v Iraku moze len plateny troll alebo hlupak
panas mas pravdu a dokaz je ze komunisti napadli Afganistan,Irak pod zamienkou ZHN ktore sa nikdy nenasli,Syriu,Libyu a mozme dalej pokracovat ake su to vrazdiace monstra zpoza velkej mlaky ty komunisti
na ktore dokazy chces cakat?na tie z Iraku ZHN?Zapadne krajiny sa uz nesnazia ukazat dokazy ale staci im povedat ze maju ale vsetko je prisne tajne tak ako to robia USAci.USA a ich poskokovia zase zacali delit svet a to nepomoze nikomu len USAkom aby mohli stale ovladat svojich vazalov
USAfilne prezuvavce uz chrochtaju ake im to seno naserviruje na zranicu:)
Este ich musia USAci vyrobit ako tie z Iraku o ZHN:)
USAci chcu od Ciny odskodne z virus tak aj takto intriguju s tou virologickou.Vsetky USAcke dokazy co poskytovali svetu ako jasny dokaz stoja za staru backoru.Nie nadarmo ludia vo svete oznacili USA za hrozbu pre svetovy mier
USambasada si robi len hanbu ze plati takeho hlupeho trolla ako si ty:)
kazdy vie ze USA ohrozuje svetovy mier a len malo statov to povie na plne usta a EU len USAkom poklonkuje ako otrok
Ak by zastavili NS2 tak rusi si do buducnosti rozmyslia dalsiu spolupracu z Europou
Ked v USA popravuju tak je vsetko ok?A na zapade uz davno nieje demokracia
a prepadavat krajiny v mene demokracie je v poriadku?Pre mna USA a arabske krajiny su z jedneho cesta
nacek van aert mu nadavky adresoval priamo z oci do oci a len sam Sagan vie co mu povedal a to co bolo v tom spominanom videu by sa nemuseli hanbit aj nackovia
Na Ukrajine dlhodobo najviac nakazenych a dvere stale otvorene dokoran.najviac pripadov co prisli na Slovensko prudilo z Ukrajiny ale korcokovci pozerali uplne na ine krajiny ako podporit Bielorusko.
to este dobre dopadol ten poliak ale ako dopadli pred rokmi poliaci v Taliansku na jednej plantazi kde si z nich urobili otrokov kde zeny donutili k prostitucii a kto neposluchal toho zavrazdili a to sa stalo v EU.
no hlavne ze ty si pisal k teme.
to ze nenadavam do sprostych opic je normalne ale vy nackovia ste na to asi hrdy
ja som si uz ponadaval ale nikomu som nenadaval do sprostych opic a Van Aert si moze podat ruky s nackami
Odporúčame