myslis ze ty ludia co pracuju za minimalnu mzdu nemaju pokoru?:)Presne ako pise USDO a tam by si mali zobrat tu pokoru a nie sa pretrcat v smotankach a ukazovat kolko dali za roby,kabelky topanky.a este teraz placu ako im je tazko a ze nemaju nijaky prijem.Politici by si mali znizit platy ktore su premrstene.


