Najskor musia urobit biznis plan ako na tom zarobit a az potom sa nakupia:)Ako Kicura kupoval za 8eur a Igorko za 12 eur
Najskor musia urobit biznis plan ako na tom zarobit a az potom sa nakupia:)Ako Kicura kupoval za 8eur a Igorko za 12 eur
Ak ma Pelle neprisla ako domaceho maznacika tak sa mu aj nieco ujde z ranajok:)
Neprislo s tebou je super sranda a tvoje prispevky uplna Topka a slubujem tu pred vsetkymi ze ta do ignore nikdy nedam:)
Waldek uz mu neodpisuj lebo tak ci tak mu to do mozgu nepride:)
ved doteraz Pellegriniho volaju pan premier a Kin čon Igora hovorca vlady:)
jeho to mozno zivi ale ty v hoaxoch zijes :)))
ja som ho nahlasil a cakam ze pan ADMIN si splni ulohu a zabanuje ho aj s je IP adresou aby si neurobil dalsi nick
Tato vlada si nastahovala do kazdeho rezortu mimovladku a preto tyto mimovladkari provokateri obchadzaju socialne siete a diskusie kde takto nenavistne pisu lebo keby padla Vlada tak maju po financnych zdrojoch
Uz na SMEtiach placu ze niektore media nemusia prezit:)))Len blazon by dotoval hoaxove media SMEti,Nko,Aktuality.a dufam ze tie spominane media aj skrachuju
Americke lietadla prileteli s pomocou ale pre svoju zakladnu co maju v Taliansku a taliani ostali ako obareni:)a naspät viezli nakazenych americkych vojakov tak neviem o akej pomoci taras:)zdravotnicky material bol urceny pre ich vojensky kontingent ale nie pre Taliansko!Preto sa premier Conte rozhodol poziadat Cinu a Rusko o pomoc+sa ponukli aj Kubanci ze Taliansku pomozu.
To je ciel Sorosovych mimovladok na rozostvavanie spolocnosti po celej europe.
Na 1Wlada nereagujte lebo sa pokusa o rekord v napisani co najviac prispevkov na PRAVDE:)
Porozpravaj nam ako sa pustili do destrukcie Slovenska?:)))
Smeracik?:)))ved preto boli hned po volbach na USAambasade:)))
Odporúčame