Chcel by som pocut vsetkych vodicov co uviazli v kolonach ako sa slusne vyjadrovali k Igorovi:)potom totalne nastval policajtov a vojakov co na slnku museli toto jeho divadlo realizovat.Taku kritiku nech si necha pre svoju manzelku ale davat to na FB je uz cez ciaru.Takze vsetci hejteri boli v zapchach a policajnych,vojenskych iniformach:)A zo slovakov urobil nesvojpravnych ludi lebo jeho blahorodie sa boji aby ludia necestovali medzi krajimi a to ze pendleri si cestuju medzi statmi je ok?


