Odsunutie platieb je strčenie hlavy do slučky. Ak nemám na zaplatenie úhrad za 1 mesiac, tak ťažko budem mať po X mesiacoch X násobok na úhradu. Buď som na to schopný zarobiť, alebo nie. Zase systém „máme plán ako urobiť plán“, či intenzívne rokujeme – pracujeme, máme na to odborníkov ... v preklade: blá blá blá. My už nie sme len vo vlaku bez bŕzd – my už padáme a niekto sa Nás snažiť presvedčiť, že je to OK lebo sme ešte nedopadli.
Každý normálny človek si vie skalkulovať príjmy/výdavky/náklady a hneď vie či to ustojí, alebo to zavrie.

