Súhlas
Oni naozaj majú len plány a reči o budúcich plánoch. Nevedieť takéto veci v dnešnej situácii je možné označiť pomaly za vlastizradu. DILETANTI NA KVADRÁT
Súhlas
Oni naozaj majú len plány a reči o budúcich plánoch. Nevedieť takéto veci v dnešnej situácii je možné označiť pomaly za vlastizradu. DILETANTI NA KVADRÁT
Teraz vážne. Čo si myslieť o tom, že pomaly z najstráženejšieho miesta (MOSR) v SR len tak dakto ukradol 3 kontajnery pomocou "nákladného auta s rukou". Nie je problém čo bolo ukradnuté ale to ako je možné, že sa to vôbec stalo. Zvyšok je len odvádzanie od podstaty problému. My máme byť "Sliačom" chránení a ten nie je schopný ustrážiť ani "sám seba"???????
Markíza sa už na Sliač snaži - klasický mainstream - čo povite na hoax o ukradnutej ...................
žiaden fakt, argument. Mám dojem, že trolluje autor článku a nie Orbán. Demegógia non sens ultra plus.
5 mesiacov!!!!!! Len samé reči a skutek utek. Systém "My máme plán", "My vypracujeme plán" blá blá blá.
Prežúvaj seno kľudne ďalej a opakuj si: "Som najinteligentnejšia ovca na Slovensku" (PS nezabudni piť vodu - vonku je horúco)
Jeseň a zima otvorí mnohým oči.
Ruská spoločnosť Gazprom sa v pondelok na mesačnej aukcii rozhodla, že si na august nerezervuje ďalšiu kapacitu na prepravu plynu do Európy cez ukrajinské plynovody.
To znamená vôbec, alebo navyše????????????
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))
Ešte šťastie, že on už v čase eventuálneho použitia "náhradného" paliva už nebude u moci.
SOM ZÁSADNE PROTI ZRUŠENIU PRÁVA NA VETO (EÚ)..
Dúfam, že každý kto kradol, podvádzal, či porušoval zákony bude zákonným spôsobom potrestany. A je jedno z akej strany je, či bol.
Uber 2,5 roka - plagiátori, čo sa hrajú na vzdelancov sa nepočítajú
9.7. Som napísal
Čaká Nás leto plné čarovných rokovaní o zvýšení miezd o ktoré sa pričiní jedine O..J..O na čele so svojim GURU. Bude to predávané so sloganmi typu „My pracujeme a nechodíme na dovolenky do Dubaja“, „Temné sily“ a nakoniec možno aj „Temná energia“. Jednoznačne sa teda jedná o Intergalaktické sprisahanie síl temna voči silám svetla. Sem tam sa GURU odmlčí (pre neznalých návšteva susedného hlavného mesta spojená s pobytom v zariadení poskytujúcim nielen ubytovacie a reštauračné služby). Proste „doteraz neexistujúce“ peniaze sa budú vo veľkom možno naozaj rozhadzovať aj z helikoptéry. Proste raj na zemi.
Už to začína
9,7. som napísal:
Čaká Nás leto plné čarovných rokovaní o zvýšení miezd o ktoré sa pričiní jedine O..J..O na čele so svojim GURU. Bude to predávané so sloganmi typu „My pracujeme a nechodíme na dovolenky do Dubaja“, „Temné sily“ a nakoniec možno aj „Temná energia“. Jednoznačne sa teda jedná o Intergalaktické sprisahanie síl temna voči silám svetla. Sem tam sa GURU odmlčí (pre neznalých návšteva susedného hlavného mesta spojená s pobytom v zariadení poskytujúcim nielen ubytovacie a reštauračné služby). Proste „doteraz neexistujúce“ peniaze sa budú vo veľkom možno naozaj rozhadzovať aj z helikoptéry. Proste raj na zemi.
Minimálna mzda (vyrokovali akože 9€ navyše oproti automatu - proste úspech ako .....) a terat toto - už začína
A TELEKOM háji Nemecké záujmy, PSA - Francúzske, KIA - Kórejské, LR - Anglické, US Steel - Americké, SLOVALCO - Nórske - mám pokračovať?
Píš k téme a netroll
PS:
prvé palivo bolo do prvého bloku AE Mochovce zavezené v roku 1998. Takže závislosť na palive z RF spôsobil SMERR??????
Over si fakty a až potom niečo napíš
Zase trolíš???
Temelín ide na VVER-1000
Mochovce/Dukovany na VVER-440
Už tu písali, že náhrada pre VVER-1000 je, ale pre VVER-440 ????????????????? .
Keď sa upozorňovalo, že náhrada paliva pre naše reaktory zatiaľ neexistuje, že ropa nie je ako ropa (spracovanie v Slovnafte) tak boli niektorí prispievajúci dehonestovaní a zosmiešňovaní za to že upozorňovali na tieto fakty. Teraz sa ukazuje že mali pravdu. Rovnako sa teraz útočí na tých čo tvrdia, že s mix-om plynu to nemusí byť tak jednoduché ako sa tvrdí. Je však pravda, že by to nemalo byť tak dramatické ako u jadr. Paliva a ropy. Tvrdiť však že sa nič nezmení, že spaľovanie takéhoto plynu bude absolútne bez problémov je tiež klamstvo. Tí čo urážajú si väčšinou zmenia nicky a pokračujú v trolovaní, či proste zabudnú na to čo písali. Tvrdiť, že nás spasí plyn ktorého veľkosť zásob vlastne nikto poriadne nevie, ktorého polia sa vyťažia veľmi rýchlo je tiež problematické. Cestou nie je orientácia na „bridlicový“ plyn, ale na nové zdroje (mimo RF) „klasického“ zemného plynu.
Odporúčame