Úprimne. MTV je úplne mimo. Po voľbách dostal šancu na to aby vygumoval Smer z politickej scény. Ukázalo sa, že jediné čo vie je manipulovanie a ovládanie ostatných. Sľuby o tom, že „MY BUDEME INÍ“ sa rozplynuli ako dym vo vetre. V čom sú „INÝ“ – v ničom, sú ešte horší a navyše sa ukazuje, že sú to absolútny amatéri. Navyše v slušnej spoločnosti sa po dokázanom plagiátorstve normálny ľudia vzdávajú funkcii sami. Na Slovensku však nie v „mene“ lebo mafia, lebo fico, lebo fašisti atď. Výsledok 2 rokov je absolútny rozklad základných funkcii štátu, financii a rozoštvanie spoločnosti. Nikdy pred tým som také dačo nevidel a nezažil. Kto vyjadrí iný názor je dehonestovaný a okamžite označený za nepriateľa. Táto vláda urobila všetko preto aby sa SMER vrátil na scénu v plnej sile. Teraz sa bojí volieb ako nijaká iná predtým. Čaká Nás leto rozhadzovania peňazí, začala príprava na „čokebyvoľby“. Svoju šancu premárnili . Čím skôr odídu tým lepšie.

