Nikde som sa nedozvedel ako je to s terminálmi na LNG. Kto povie pravdu? Španieli ich majú ž ale plynovod len do Francúzska o malej kapacite. Nemci ich idú urýchlene stavať ale nemajú silácke reči o kamžitom odstrihnutí sa od RF. Stavať ich môžu tí čo majú prístup k moru a prístavy. Výstavba potrvá tiež nejaký čas. Poliakom to so schvalovacím procesom trvalo 7 rokov. My sme vo vnútrozemí. Potrebujeme cca 56 tankerov ročne. Nemci asi 20x viac. Iné štáty tiež potrebujú plyn. Takže o čom ten chlap točí? Nevie sa postarať ani o utečencov ale rozdáva rozumy ako majster sveta. Všetci robia opatrenia na ochranu občanov pred infláiou a u Nás NIČ. Žiaden vlastný názor, či presadzovanie záujmov občanov a ekonomiky SR. Sulík sa vytratil na vláde ako minister hospadárstva je asi ticho. Z toho diletantizmu a arogancie ide strach.

