Vyhlásenie HEG: V analýze sa jasne uvádza: Vákcíny proti Covid - zabraňujú šíreniu ochorenia
Nie som si istý, či vlastne chápe čo vlastne povedal.
Vyhlásenie HEG: V analýze sa jasne uvádza: Vákcíny proti Covid - zabraňujú šíreniu ochorenia
Nie som si istý, či vlastne chápe čo vlastne povedal.
PS: zmluvu na F-16 si môžete nájsť - je zverejnená
https://www.mosr.sk/43098-sk/rezort-obrany-o…
Pár faktov:
Ruskí vojaci na Sliači nie sú. Sú to civilní zamestnanci RSK Mig s manželkami, ktorých priemerný vek je asi 60r.
Zmluva o nákupe F-16 obsahuje aj klauzuly o „záručnom“ servise, podpore zo strany USA (vrátane náhradných dielov) či školení príslušníkov OSSR v USA, takže novú zmluvu kôli F-16 absolútne nepotrebujeme – naši piloti sa už na jej základe školia v USA a technici pôjdu tiež. Lietadlá sme kúpili, budú dodané, prevádzkované a servisované bez ohľadu či sa nová zmluva podpíše, či nie.
Lietadlá F-16 majú byť dislokované na letisku Sliač a nie v Kuchyni.
Ak by ste chceli mať sklady pre „špeciál veci“ tak je Sliač nevyhovujúci. Kuchyňa s priestorom strelnice je však na takúto vec ideálna. Okolo skladov musíte mať bezpečnostný perimeter atď.
Akákoľvek „vykladacia knižka/manuál“ ku zmluve ak nie je priamo v zmluve uvedené že sa podľa nej budú riadiť obe strany je tri veci – na h.. a na nič, a na oklamanie občanov.
Koalícia nedopustí schôdzu s týmto obsahom. Boris zase trepe. Zmluva je v tomto štádiu už nemeniteľná. Takže trochu našuchorí perie, zakikiríka akože najväčší kohút na kope hnoja a po „vysvetlení“ otočí že mu to stačí a odhlasuje to.
Každý by si mal uvedomiť, že kedy eventuálne začne "platiť" závisí len od jeho rozhodnutia koľko "dávok" je ochotný akceptovať.
Roky som nebol chorý. Môjho lekára vidím len na preventívke. Kto sa vyvaľuje v špitáli a maróduje za moje peniaze?
Každý normálny lekár pri akejkoľvek diagnóze doporučuje pohyb na čerstvom vzduchu.
No a čo. Prečo by ma to malo zaujímať?
Pozitivita PCR a AG testov očkovaných včera podľa NCZI dosiahla 40%. V žiadnom článku s témou Covid o tom nie je žiadna zmienka.
A doposiaľ to bolo inak??? Neskutočne hlboká myšlienka v demokratickej spoločnosti. Buď tu nie je demokracia, alebo ona nevie kde je sever.
Nič v zlom, zdá sa mi že niektoré ináč aktívne nicky majú pauzu na naštudovanie nových manuálov.
Už som písal dávnejšie. V tejto spoločnosti existujú len 2 skupiny občanov:
1. dezoláti
2. budúci dezoláti
Prvá skupina sa bude rozrastať. "Welcome to the real world".
U "zelených" sa dačo deje v tomto ohľade. Niekto dal dačo na fasbúúk "Veľký" hneď reagoval niečím o hoaxoch, fašistoch a klamstve. Potom mu tam niekto prilepil kópiu doličného dokumentu a hneď všetko zmazal. Nikde teraz nič nenájdete. Uvidíme čo sa bude diať.
U vojakov sa dačo deje s povonným očkovaním. Niekto dal dačo na fasbúúk "Veľký" hneď reagoval niečím o hoaxoch, fašistoch a klamstve. Potom mu tam niekto prilepil kópiu doličného dokumentu a hneď všetko zmazal. Nikde teraz nič nenájdete. Uvidíme čo sa bude diať.
Ty si naštuduj aký je rozdiel medzi "Real Time" , "Reverse Transcription" a "Rapid Test" testami, ktoré z nich sa už v USA nesmú používať. a ktoré sa používajú v SR.
Toto hovorí za všetko:
Vláda Spojených štátov je pripravená rokovať s Ruskom a možnom obmedzení ďalšieho rozmiestňovania rakiet na Ukrajine
Pokiaľ si pamätám, tak to bolo o tom, že tu už nikdy cudzí vojaci nebudú. Alebo to bolo o niečom inom???
Podľa mňa skôr hovoria len to čo sa im hodí. Napríklad podľa NCZI včerajší podiel očkovaných pozitívne testovaných z celkového počtu je 37,14%. Tento údaj som nikde inde zverejnený nevidel, či nepočul.
Prezradím ti:
očkovaní nemusia ísť do karantény - očkovaní môžu oficiálne vírus šíriť.
Je teda naivné si myslieť, že povolením voľného pohybu očkovaných a obmedzením pohybu neočkovaných sa zastaví/obmedzí šírenie vírusu.
PS: Dúfam, že keby bolo treba tak tento štát je schopný uzatvoriť hranice úplne aj na niekoľko týždňov.
Odporúčame