Písal som o tom kto sa ako nakazuje na 100 000 obyvateľov. Aké premenné????? Tento prepočet radi niektorí používajú ako argument. Ak ho použijem ja, tak nechápem. A čo sa týky matematiky tak mám okrem maturity 4 semestre "socialistické" matematiky na VŠ technického smeru.
Ide o to že sa tu tvrdí : OČKOVANÍ SA NAKAZUJÚ MENEJ!!!!!!!! Keď k tomuto tvrdeniu dám dátaktoré nie ste schopní vyvrátiť tak začnete narážať na úroveň chápania a matematiku. STE MORÁLNE HYENY.


