KLAMEŠ
klobúk dole. Konečne niekto kto má zdravý rozum a gule.
koľko priestoru - rozlohy potrebuje 1 medveď (nie plochy sídlisk a polí ale lesov) vieme, počet medveďov tiež. V čom je teda problém???????
Je mi absolútne jedno či je, alebo nie je zaočkovaný. HLAVNE NECH SA UZDRAVÍ.
Prepáčte, ale ak by tí čo ridia COVID AUTOMAT verili v účinnosť očkovania tak nikdy nemôžu zatvoriť pre očkovaných reštaurácie, hotely atď. Sami robia očkovaniu ANTIKAMPAŇ.
Prepáčte, ale filozofia Covid automatu - ČIERNE OKRESY vlastne popiera účinnosť vakcín. Ak by tí čo riadia COVID AUTOMAT verili v účinnosť vakcín tak by nikdy nezatvorili reštaurácie, ubytovanie atď. pre očkovaných. Tieto mali byť pre očkovaných otvorené bez obmedzení. SAMI VLASTNE ROBIA OČKOVANIU NEGATÍVNU KAMPAŇ.
ZAočkovaní sa MENEJ nakazujú ako NEZAočkovaní
O TOMTO SA BAVÍME NIE O INOM
ak k tomu nemáš nič tak neotravuj, nepísal som o hospitalizáciách či úmrtiach
ZAočkovaní sa MENEJ nakazujú ako NEZAočkovaní
S TÍMTO TVRDENÍM NESÚHLASÍM
Aj preto sa nám plnia nemocnice, lebo zaočkovaní si myslia, že sa nemôžu nakaziť a nešíria vírus
Vo veku 30+ je v UK skoro 2x viac nakazených očkovaných ako neočkovaných na 100 000
Dáta UK týždeň 38 až 41
Pozitívne testovaní – počet na 100 000 obyvateľov
0 -18 plne očkovaní 314,1 neočkovaní 3 013,6
18 – 29 plne očkovaní 462,1 neočkovaní 615,4
30 – 39 plne očkovaní 956,7 neočkovaní 751,1
40 – 49 plne očkovaní 1 731,3 neočkovaní 772,9
50 – 59 plne očkovaní 1 075,3 neočkovaní 528,6
60 – 69 plne očkovaní 704,1 neočkovaní 347,1
70 – 79 plne očkovaní 537,9 neočkovaní 267,6
80 a viac plne očkovaní 406,8 neočkovaní 304,1
SI PRIMITÍV a výhovorky ti nepomôžu. Ako sa kto vyjadruje to odráža jeho mentálnu a morálnu výbavu. Tvoje vyjadrovanie je JASNÉ
Zdechnúť môže iba niekto tebe. Ľuďom s normálnym intelektom a morálkou príbuzní (ľudia všeobecne) ZOMIERAJÚ.
Jediná otázka. VODAVKOSI je šéfredaktor tejto debaty???
Nechápem čo si tým chcel povedať. Že zomrel 1 popierač? Ale s ním zomrel aj ten druhý. Ten nepopieral a zomrel tiež? PREČO veď NEPOPIERAL!!!!!!!!!!!
Písal som že sa máš držať faktov a písať pravdu
Dáta UK týždeň 38 až 41
Pozitívne testovaní – počet na 100 000
0 -18 plne očkovaní 314,1 neočkovaní 3 013,6
18 – 29 plne očkovaní 462,1 neočkovaní 615,4
30 – 39 plne očkovaní 956,7 neočkovaní 751,1
40 – 49 plne očkovaní 1 731,3 neočkovaní 772,9
50 – 59 plne očkovaní 1 075,3 neočkovaní 528,6
60 – 69 plne očkovaní 704,1 neočkovaní 347,1
70 – 79 plne očkovaní 537,9 neočkovaní 267,6
80 a viac plne očkovaní 406,8 neočkovaní 304,1
Žiadna krajina nemá tak neschopnú ministerku ako VY. Ministerke ktorá nevie zabezpečiť aby fungoval pomaly žiadny informačný systém (stačí vidieť portál/informácie NCZI, či portály na registráciu na očkovanie či Covid pasy), ministerku čo sa stará do všetkého iného len nie o to o za čo zodpovedá. Vzhľadom, že sa jedná o ženu mentálnu a inteligenčnú úroveň pani ministerky nebudem komentovať.
Žasnem nad tým aká si HYENA. Ty vieš kto z tých čo zomreli bol očkovaný a kto nie? NEMÁŠ ANI ŠAJNU ale asi ťa skutočnosť, že niekto zomrel TEŠÍ.
Najzdĺženejšia je UNB - čiže Bratislava. Zrušte UNB v BA čo ty na to?????????
Jej dlh v januári 2021 bol 201,5 milióna
Vystrihnite sa z mapy SK a vytvorte si vlastný štát dezolátov.
Dáta UK týždeň 38 až 41
Pozitívne testovaní – počet na 100 000 obyvateľov
0 -18 plne očkovaní 314,1 neočkovaní 3 013,6
18 – 29 plne očkovaní 462,1 neočkovaní 615,4
30 – 39 plne očkovaní 956,7 neočkovaní 751,1
40 – 49 plne očkovaní 1 731,3 neočkovaní 772,9
50 – 59 plne očkovaní 1 075,3 neočkovaní 528,6
60 – 69 plne očkovaní 704,1 neočkovaní 347,1
70 – 79 plne očkovaní 537,9 neočkovaní 267,6
80 a viac plne očkovaní 406,8 neočkovaní 304,1
Písal som ti že sa máš držať faktov a písať pravdu - TAK TO ROB!!!!!!!!!!!!!
ZAočkovaní sa MENEJ nakazujú ako NEZAočkovaní - TO JE KLAMSTVO !!!!!!!!!!
Netušíš čo píšeš. Nevieš kade pôjde rýchlostná cesta, nevieš nič o pylónoch, nevieš nič o základoch pre pylóny, nevieš nič o vrtoch ktoré boli pri prieskume pri príprave rýchlostnej cesty vykonané, nevieš aké to malo následky/výsledky. Vrty na letisku boli/sú do hĺbky max 10m a slúžia na odčerpávanie podpovrchovej vody, pri čom letisko je v doline cca 2 - 4 km od kúpeľov (miesta vrtov). ty máš len potrebu do niekoho si rýpnuť. Najprv si to naštuduj, choď sa tam pozrieť atď. Zisti si výškový rozdiel medzi letiskom a kúpeľmi a zisti si hĺbky vrtov jednotlivých kúpelných prameňov. Zisti si trasovanie rýchlostnej cesty a jej vzdialenosť od samotných vrtov prameňov.
Odporúčame