Dnes na stránke NCZI/KORONA GOV chýbajú údaje o % pozitivite očkovaných/neočkovaných. Uvidíme, či to tak budú zverejňovať/nezverejňovať aj ďalej. Aj nezverejnenie informácie nesie v sebe nejakú informáciu/tendenciu.
Dnes na stránke NCZI/KORONA GOV chýbajú údaje o % pozitivite očkovaných/neočkovaných. Uvidíme, či to tak budú zverejňovať/nezverejňovať aj ďalej. Aj nezverejnenie informácie nesie v sebe nejakú informáciu/tendenciu.
niektorým tu už načisto hrabe. Ukradnutie el. kábla na testovacom mieste spájať s vax/antivax. Proste nejaký zlodej potreboval kábel, či to chce predať do zberu. Ak to odpojil s koncovkami tak potrebuje kábel. Ak to odrezal tak to skončí v zbere.
Podľa toho čo tu čítam tak pre polovica prispievateľov "má asi názor": Všetci sa majú zaočkovať. Kto potom zomrie v nemocnici je jedno. Veď všetci urobili to čo mali. A hlavne budeme všetci FREE.
Po pozitívnom testovaní dať každému balíček - vitamíny, riedenie krvi (konzultácia s vlastným lekárom), antibiotiká. Vykonať prieskum protilátok v krvi u vybranej časti/vzorky obyvateľstva (po krajoch, vekových kategóriách, očkovaní/neočkovaní, druhu vakcíny). Doobjednať "klasické" vakcíny. Zverejniť zistené výsledky verejnosti. Dodržiavať ROR. Otvoriť pre očkovaných prevádzky. Zverejňovať pravdivé kompletné dáta o hospitalizovaných. Že niekto nemá dáta po 1 a1/2 roku je len výhovorka alebo jeho neschopnosť. Vyhovárať sa na cenu testov na protilátky pri tom koľko nás stála očkovacia lotéria, ATG testovanie a stupídne reklamy neobstojí. Do troch týždňov od zverejnenia/zverejňovania by bolo všetko jasné. Kto by sa chcel zaočkovať by sa dal, kto by chcel 3-tiu dávku by si ju dal a nemusel by kombinovať vektorové a Mrna vakcíny. TO BY BOLI ARGUMENTY.
VŠEOBECNE VYŠŠIE:
Preboha vysvetlite mi čo má to kto koho volil, či jeho očkovací status spoločné s trviálnou úctou k mŕtvym??? Ľudia sa stávajú lepšími tým že sú zaočkovaní alebo tým koho volili a nie tým ako žili a ako sa správali??, MY O NICH VIEME VIETE ČO..........
Nedá mi to. Musím sa vyjadriť k príspevkom, ktoré označujú zomretých v nemocniciach za dezolátov, voličov Fica, Kotlebu atď. NCZI nezverejňuje dáta o úmrtiach v nemocniciach (okrem počtu). Odkiaľ berú pisatelia týchto príspevkov odvahu takto hanobiť zomretých??? HANBITE SA!!!! STE HYENY BEZ CHRBTOVEJ KOSTI!!!
Porovnval som si údaje Nitrianskeho a BanskoBystického kraja. Očkovanosť je vemi podobná ale čísla nakazených sú úplne iné. Že by to bol výsledok toho (premorenie) stavu v 2. vlne?
Otázka znela či tomu rozumie niekto iný - NIE JA.
Prekročili sme max. počty pozitívne testovaných PCR testami z 1 deň z minulého roka a pri tom máme zaočkovaných 50% občanov. Rozumie tomu dakto????????
Tretia dávka bude problém. Myslím si, že polovica zaočkovaných ju odmietne. Ďalším problémom bude kombinácia vakcín. Možno by problém vyriešila "KLASICKY" vyrobená vakcína. Mrna vakcínam neverí veľmi veľa ľudí.
Máš dáta o veku, diagnózach, vakcinačnom statuse tých čo sú na JIS, UPV a zomreli? DAJ ich.
Liečiť treba preventívne hneď všetkých pozitívne testovaných a nie až v nemocniciach. Skoro každý politik tvrdí, že to nie je chripôčka, ale občanov karenténe liečia tak akoby o chripôku išlo. Paralen vitamíny a keby dačo ozvite sa. Oni sa ozvú - SANITKE. Liečba cca 50€ na osobu - to sa asi niekomu neoplatí.
Doporučujem aby si si preštudoval na čo sa používa uhlík v jadrových reaktoroch.
Prepáč, daj si ruku na srdce a uznaj, že tie tri veci sa v polovici roka/ ku koncu roku 2020 tvrdili. Tak isto sa tvrdilo, že vakcína chráni pred ťažkým priebehom na 92 až 93 percent. Je to pravda? Ukázalo sa že nie. Ide o to aby sa písala pravda. Ak sa pravda (nemyslím tento denník s názvom PRAVDA) nepíše tak to potom vyzerá ako teraz. Ľudia prestali veriť aj keď sa jedná o pravdu lebo skúsenosť im hovorí že sú neustále zavádzaní a klamaní.
Navrhujem rozšíriť aj o modrookých a blonďákov.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
GRATULUJEM, práve si 2x plne zaočkovaného nazval DEZOLÁTOM
Covid-19 dostané každý či chce alebo nie. Kto ho ako prekoná záleží na jeho organizme, imunite a protilátkach. Kto si myslí že sa s ním nestretne, či sa nenakazí je blázon.
Covid-19 dostane každý či chce alebo nie. Normálne sa tomu nedá zabrániť. Museli by ste ži v totálnej izolácii vrátane vlastnej atmosféry aby ste sa Covid-u vyhli.
PCR testy pracujú na rovnakom princípe - teda metóde. Keď teda jeden konkrétny vyradíš tak určite nemeníš metódu - princíp ostatných. Uznaj nemáš logický argument. RT-PCR test má svoje nedostatky a preto je "vyraďovaný". To že niekto zaobaľuje dôvod vyradenia do kvetnatých odborných rečí nezakrýva príčinu. Počkajme si na máj a pripomeniem sa ti. Ja svoje nicky a názory nemením len tak. Keď sa mýlil tak to uznám.
Odporúčame