Údaje/dáta o pozitívne testovaných ako vždy nikde. Len vakcinácia, vakcinácia a vakcinácia. Ku tomu nový automat závislý na % zaočkovanosti. Ako v1. a 2. vlne ak si pozitívny odpáľ do karantény a neotravuj. USA od decembra prestanú používať PCR testy. U nás ďalej "zlatý štandard". Keď začnú umierať očkovaní tak potom bude sranda. Niektorí tu omieľajú slovo chripôčka. Bohužiaľ si nepamätajú kto to slovo z OLAJNA začal používať ako prvý a že sa štát ku pozitívnym správa akoby išlo naozaj o chripôčku. Kúp si C-ko a daj si paralen a neotravuj.


