Niekto tu hrá futbal s včelím hniezdom a čuduje sa že včeličky okrem znášania medu do štátnej kasy vedia a pichnúť. Žeby neznalosti z prírodovedy ZDŠ? Včely majú predsa znášať len med.
Niekto tu hrá futbal s včelím hniezdom a čuduje sa že včeličky okrem znášania medu do štátnej kasy vedia a pichnúť. Žeby neznalosti z prírodovedy ZDŠ? Včely majú predsa znášať len med.
Pre všetkých. Nick COACH 1.2 tu šíri bludy. Podľa neho mRNA vakcína obsahuje SPIKE PROTEIN, ak mu niekto oponuje tak potom MŔTVY SPIKE PROTEIN. Je to diletant, ktorý si nič poriadne nenaštuduje a nechápe ako funguje mRNA vakcína a ešte svoje bludy šíri a presviedča ostatných o svojej pravde.
A čo tak že ten hlavný rozdiel je vo vakcínach? UK – AZ, USA Pfizer/Moderna. Že by vektorové vakcíny boli lepšie ako mRNA??
Čo to trepeš??? Ty si napísal:
KEd máš veľa vírusu máš aj viac spike proteini. Ciže si aj dlhšie chorí, tak aj dlhšie zostávajú v tele.
Veď ty nevieš o čom točíš, alebo čo píšeš!! VEĎ VAKCÍNA mRNA NEOBSAHUJE SPIKE PROTEINY!
PRESTAŇ ZAVÁDZAŤ OSTATNÝCH AK O TO NEMÁŠ ANI ŠAJNU!!!!!!!!!
Ak je vakcína s proteinom z tela preč do týždňa po očkovaní tak potom kde sa naraz zoberie Spike protein keď sa nakazíš. Ten má predsa naštartovať/naučiť tvoj imunitný systém rozpoznať proti čomu má útočiť. Tak aké AK MÁŠ VEĽA VÍRUSU TAK MÁŠ AJ VIAC SPIKE PROTEINU???????
Dal so otázku a ty už komentuješ? Každý si má urobiť názor sám. Takým ako ty dám argument - brešú, dám názor - brešú, dám otázku - brešú. Ak máš komplexy navštív psychológa a neotravuj.
Dám len 1 otázku. Z čoho sa robia testy na protilátky?
Pokladám to celé za nevkusné a nemorálne. Ak to však štát urobil, tak chápem že sa občania prihlásia. Ruku na srdce boli by blbí ak by to neurobili. V tomto štáte sa s morálkou a čestnosťou ďaleko nedostanete. Poznáte to „rečenie“ S PRAVDOU ĎALEKO ZÁJDEŠ“ po vlastných skúsenostiach som ho rozšíril o „ DOKONCA AŽ NA ÚRAD PRÁCE“
ona ich nezatvára. Aktívne sa tom podieľa.
Welcome in the Matovics Slovak Republic
Kde sú dáta o tom či boli pozitívny očkovaní, či neočkovaní a kde sa nakazili (zahraničie/SR/nezistené)? Pri týchto číslach musia vedieť aj veľkosť ich topánok!!!!!!! TOTO JE PRIAM SABOTÁZ ZO STRANY ŠTÁTU.
Recommendations for Indoor Settings
Risk of SARS-CoV-2 infection, severe disease, and death is reduced for fully vaccinated people. Though they happen in only a small proportion of people who are fully vaccinated, some infections do occur among fully vaccinated people. Fully vaccinated people who do become infected with the Delta variant can transmit it to others. Therefore, fully vaccinated people can further reduce their risk of becoming infected with the Delta variant and transmitting it to others by wearing a mask in public indoor settings in areas of substantial or high community transmission.
Fully vaccinated people should also continue to wear a mask where required by federal, state, local, tribal, or territorial laws, rules, and regulations, including local business and workplace guidance, and in correctional facilities and homeless shelters.
Dospeli sme do stavu keď sa proti sebe postavili dva tábory, ktoré umelo vytvorili Naši politici a kváziodborníci. Bolo by načase aby sa obidve strany ukľudnili a prestali na seba útočiť. Obidve strany by mali tak isto brať možnosť šírenia vírusu rovnako. Vírus šíriť a nakaziť sa ním môžu obidve strany. Takže vyzývam očkovaných ktorí sa vracajú zo zahraničia aby sa dali pretestovať a rovnako neočkovaných aby po návrate naozaj dodržiavali karanténu a ukončili ju až po negatívnom teste. V druhej vlne sme videli, že na včasnú liečbu sa v tomto štáte kašle. Tí ktorí sa nakazia by mali nekompromisne vyžadovať od svojich lekárov medikamentóznu liečbu, a to písomne najlepšie emailom. Každý doktor si rozmyslí ak to bude písomne čo urobí. Nedajte sa odbyť, že Vám stačia vitamíny a paralén. Požadujte lieky – riedenie krvi, antibiotiká a kto chce hoci aj ivermektín. NEDAJTE SA ODBYŤ. IDE O VAŠE ZDRAVIE A ŽIVOT. Nespoliehajte sa len na to že ste očkovaní, či na to že Váš imunitný systém je silný.
Všetci klamú. Aj CDC v USA. Zopakuj si to 100x a uveríš tomu aj ty. Welcome in the real world.
Nejaký dvaja MKCH 10 F73 tu pastujú svoje príspevky. Jeden sa hrá na francúza a druhý neustále trepe niečo o dezolátoch s IQ pod 60.
tento nick nemusím, ale ak hovorí pravdu, tak sa k nemu pridám. Deltu sem dovlečú zo zahraničia a pretože sa nemusia testovať tak ju rozšíria. Je jedno či nakazia očkovaných či neočkovaných. Bude to len o imunite konkrétnej osoby či to zvládne alebo nie. Ku tomu ešte návšteva pápeža. Myslím si že najlepšie sú/budú na tom tí ktorí Covid prekonali a nie sú očkovaní.
wikipedia je web stránka ktorá uverejňuje články prispievateľov. Ak autor napíše totálnu blbosť, tak ju aj v prípade dokázania nesprávnosti bez vedomia autora nesmiete opraviť. Preto je ju zakázané uvádzať ako zdroj informácii pri solídnych prácach vrátane bakalárskej či diplomovej práci. Hlavne SK verzia má niektoré články preložené "pastovaním" z translátora, pričom výsledok je katastrofou.
Divím sa že ho admin ešte nesekol. Hyena čo praje smrť iným a teší sa z toho. Segreguje ľudí. Žiadne argumenty len nízkopudové urážky. Nikto na neho nereaguje tak ale len pastuje opakovane svoje bludy. Neviem či to má vrodené, alebo na niečom fičí. Normálny však určite nie je.
Bože ty si ale De Bill. Nevieš ani o čom píšeš:
Hodnota IQ od 81 do 90
Ľudia s týmito hodnotami IQ medzi 81 a 90 dokážu vyštudovať základnú školu a dobre sa uplatniť v manuálnych profesiách a činnostiach. Jedná sa o slabo podpriemernú inteligenciu. V populácii sú zastúpení 10%.
Hodnota IQ od 71 do 80
Jedná sa o nižší stupeň mentálnej retardácie. Jedinci s týmito hodnotami s ťažkosťami zvládnu základnú školu, ale v zvláštnych školách vyštudujú skoro bez problémov. Títo jedinci tvoria desatinu populácie.
Hodnota IQ od 51 do 70
Jedinci s hodnotami IQ medzi 51 a 70 zvládnu zvláštnu školu, ak im niekto venuje dostatok času a úsilia. Sú schopní sa sami o seba postarať, zvládajú každodennú činnosť. Ide o ľahkú mentálnu retardáciu (debilitu). V populácii sú zastúpení bezmála 7%.
Je už verejné tajomstvo že tu bude lockdown a testovať sa budú zase všetci. Struna sa napína a dúfam že to nepreženú aby nepraskla. Obávam sa však že necúvnu a praskne. Návšteva pápeža poslúži ako Trójsky kôň. Dovoliť stretnutie 350 000 ľudí v takejto situácii môže iba blázon a diktátor.
Odporúčame