Odporcovia očkovania zablokovali Bratislavu, vytlačili ich ťažkoodenci
Včera som pozeral na MARK, TA3 atď "reportáže" z miesta diania. Tak niečo tendenčné a zámerne skreslené som ešte nevidel. Z davu si vyberiem jedného prostoduchého, jedného bezzubého a jedného horšie oblečeného a obraz o protestujúcich som už vytvoril. Pridám niekoľko záberov z "úctivej" vzdialenosti a reportáž je hotová. Teda páni novinári už je jasné za čo Vám vláda platí. MARK sa takto správa už dlhšiu dobu. Na tlačovkách sa nezúčastňuje a dáva zábery ako sa iný novinári zúčastňujú na TB. Postavia komentátora 100m od miesta diania a všetko okomentujú s tým že to budú sledovať ďalej. To je objektívne informovanie verejnosti????
PS tých čo blokovali sanitku mali na mieste pokutovať/zavrieť.