https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/sc…
to je z CDC
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/sc…
to je z CDC
2+2=4
nájdi mi štúdiu ktorá to potvrdzuje - CHCEM LINK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pre zaax-a
"Človek sa aj po zaočkovaní môže nakaziť miernou formou ochorenia, ktoré môže aj ďalej prenášať. Preto sú potrebné aj iné ochranné opatrenia, ako je nosenie rúšok a dodržiavanie odstupu. Tieto opatrenia by mali byť v platnosti, až kým nebude väčšina ľudí v krajine chránených a šírenie a prenos vírusu budú minimálne," uviedla hlavná vedkyňa WHO Soumya Swaminathanová.
tak isto vyjadrila, že mixovanie vakcín je nebezpečné.
Určite vieš po anglicky - môžeš si to nájsť. Je toho plný web.
Dúfam že vyjadrenie WHO je pre teba dostatočný argument
Už som myslel že si chorý. Chýbali mi tvoje komentáre. Síce o ničom, primitívne a stupídne ale bez nich by to nemalo šmrnc a nebolo by sa na čom zasmiať. Také nezmysly aké si schopný vyplodiť tu nemajú konkurenciu. želám ti pevné zdravie. Síce c.uj, ale dobrý zabávač.
Konečne dakto čo hovorí pravdu tak ako to je +++++++++++++++
Typicky slovenské. Hlavne aby sa to netýkalo mňa.
Ak vylezieš z análu OLAJNO nemusíš si čistiť topánky. To jediné čo ti ti trčí a tým pádom je to jediné čisté.
Ak to chceli urobiť tak to malo byť už dávno. Nie v každom kraji, ale v každom okresnom meste. Pondelok – streda Pfizer, štvrtok JJ, piatok moderna, Sobota – Pfizer, Nedeľa Moderna. Bolo by po probléme. Bolo by zaočkovaných omnoho viac ľudí a mohol tam byť aj Sputnik. Lenže u nás sa len pripravujeme a nič nefunguje. Veľké mestá sú na tom dobre tam nie je problém. Dostupnosť a výber je problém. Nevyhadzovať peniaze na priblblé ksichty v TV ktorým nikto neverí ale zabezpečiť dostupnosť bez nutnosti cestovať hodiny do krajských miest. Zase s krížikom po funuse. Na čo šiahnu to doje.ú. Hlavne je platiť za testy.
Zbytočný článok, zbytočná strana. Je absolútne jedno čo urobia - gombíky budú stláčať ďalej v akomkoľvek tričku.
Súhlas - väčšina ľudí to nehlási.
Netrep. Syn skončil na sono vyšetrení uzlín (Pfizer). Keď ti naskáču bolestivé hrče tam kde si ich v živote nemal tak by so rád videl teba či by si to hlásil a nešiel na vyšetrenie. Ty to berieš tak, že keď je v príbalovom letáku napísané že môžeš ochrnúť tak je to ok, lebo je to malá šaca. Keby sa to potom stalo tebe tak neviem čo by si okrem vypúšťania slín dokázal. Niektorí to preháňajú a ty to absolútne zľahčuješ. Ani jeden extrém nie je správny.
Môžeš mi vysvetliť čo má vakcína spoločné s politikou? Ty si naozaj myslíš, že ľudia sú tak obmedzení že sa v tomto sa orientujú podľa politikov? Keby áno tak podľa "dôveryhodnosti" v pána MTV by sa dalo zaočkovať iba 15%. Asi neuveríš, ale súčasný stav je dôsledkom toho že ľudia rozmýšľajú miesto toho aby slepo verili či nasledovali niekoho.
Prepáčte. Toto už naozaj nedáva zmysel. Každý je slobodný a nech sa dá očkovať ten kto chce a kto nie tak nie. Pri schvaľovaní Sputnik sa operovalo, že nemá schválenie EMA. Tu si niekto nechá spracovať štúdiu, ale podotýkam nie medicínsky overenú, ale systém CTRL C, CTRL V že tam a tam sa očkuje tak, ten povedal to a tamten tamto. Stále sa operuje, že vakcíny musia byť overené a schválené. Kto overoval a schválil toto? NIKTO. Výrobcovia ani EMA nie. Toto je už choré. Je to len „východisko“ ako pozametať pod koberec problematiku AZ.
Dokonca podľa ministra aj samotné laboratória robia rozdielne testy takže sa asi na to nedá spoľahnúť. Len by som rád vedel ako merali protilátky očkovaným. Asi Ema povedala tak to nemôže byť ináč. Protilátky po prekonaní Covid-u - zlé, po očkovaní - dobré. Nevieme síce ako to merali ale minister sa predsa nemôže mýliť.
Je mi jedno kto z akej strany je, či čí je nominant. Ak kradol a bolo mu to dokázané tak má sedieť a má mu byť vyrúbaná pokuta minimálne vo výške toho čo ukradol, či obohatil sa. Kajúcnici majú byť potrestaní nižšou sadzbou rokov v base, ale finančne majú byť pokutovaní rovnako – vrátiť minimálne všetko. Ha.zel je ha.zel a nezáleží aké ma politické tričko.
Keby sme toto vedeli tak sme buď všetci už zaočkovaní, alebo by nikto nebol zaočkovaný. Preto tá dilema. Nezávidím situáciu rodičom detí po 18 rokov. Dať zaočkovať, alebo nedať? Každý chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Situáciu komplikujú aj NCZI a vláda. Mení opatrenia podľa tlaku ľudí a opatrenia nemajú hlavu. Keď vírus šíria všetci tak by mali byť testovaní všetci. Karanténa pre pozitívnych. A dáta v SR neexistujú a ľudia sa potom len hádajú. Mám dojem, že takéto správanie NCZI a vlády je úmysel.
Pre všetkých - dáta z UK ku 21.06.2017
SARS-CoV-2 Záujmové varianty a varianty, ktoré sú predmetom vyšetrovania v Anglicku: technický briefing 18
nájdite si, preštudujte. Je to na gov.UK
Ty si idiot či čo? Kde som písal niečo o Novom Čase? Nevieš čítať? Písal som že to je na gov.UK a že si to máš nájsť. Ako vidím tak tvoje IQ asi nestačí ani na čítanie nieto ešte na hľadanie na gov.UK.
PRETO SOM NAPISAL ČO SOM NAPÍSAL: si horší ako "osadník" PC máš, čas tiež, ale lenivý si ako voš. Bez overenia niekoho nazývaš klamárom. Dáta su pre teba Ko..tiny. Keď ti dám že to je na gov.UK tak ti nestačí. Ak by som dal celý link tak zmiznete ako hovná v záchode a budete ticho ako voš pod chrastou. Vy sa označujete za inteligentov - tak použite mozog aj na to načo Vám ho príroda dala.
Tvoje slová ty ÚBOŽIAK:
Ja si to mám overovať čo on tvrdí? Prečo? Aby som strácal čas hľadaním ,o,o.ín ktoré tvrdí on a na ten čas aby som bol odstavený z debaty? ZABUDNI, TY TROLL!
Odporúčame