ÁNO VADÍ MI TO
Nepatrím a ani som nikdy nepatril medzi nijakých NAŠICH a VAŠICH. Všetci sme mohli voľne cestovať, nakupovať, navštevovať divadlá, kiná, reštaurácie, múzeá, chodiť do školy atď. Teraz na základe delenia na očkovaných a neočkovaných bude táto „voľnosť“ a „možnosť“ jednej časti obyvateľstva obmedzená/ubratá alebo sťažená.


