Keď som videl pána ministra ZV, ktorý sa pri otázke na E-karanténu nevedel vykoktať, a spletal o tom, že sa teraz definujú podmienky pre jej spracovanie tak som si pripadal ako vo sne. O E- karanténe sa hovorí vyše roka. Matovič, Sulík, Heger, Remišová, Lengvarský a výsledok - absolútne ho..no. Potom ten druhý minister spletal o pripravenosti policajtov na čokoľvek, pri čom bez armády, ktorá má oproti policajtom polovičné počty nedá ani ranu. Diletantizmus a alibizmus na kvadrát. Bože čo za ............ sme si to zvolili????????


