Sorry, z obrázkov je jasné, že je to elektrobicykel s odrazkami v kolesách a v pedáloch. Nevidím tam žiadne iné svetlo či odrazky bielu/červenú. Pod sedadlom by mala byť červená zadná odrazka. Predné riadítka "sú v čudu". Preto som písal vyšetriť a oznámiť verejnosti. Teraz som sa vrátil z 2-och pív (peši). 10 bicyklov, svetlá a odrazky len na 2-och, keď cyklisti odchádzali nezasvietil svetlá ani jeden. (cyklisti na malinovke a pive v krčme). A to bolo 21:00 hod

