Všetci mimo krajským miest budú v r..ti. Toto už urobili v minulosti a výsledok vidí každý. Ešte dve etapy a všetci budú mať možnosť kvalitnej liečby v BA, lebo inde už nič nebude. Pretestovali sme minimálne 3 nové veľké nemocnice. Ale veď čo, z toho sa nestrieľa. Nikde nečítam či nepočujem ako chcú riešiť nedostatok personálu. Dá sa to aj znížením počtu oddelení a lôžok ako teraz navrhujú. Dovidenia - uvidíme sa v BA.


