Nie som zástanca HRANOLA, ale príspevok mal byť vyplatený všetkým deťom. Pretože sa však vybrala len určitá časť ktorá ich dostane je možné argumentáciu akéhokoľvek odporcu vyložiť ako diskriminačnú práve voči tej časti ktorá ich obdrží, lebo sa argumentuje skutočnosťami, ktoré túto časť odlišujú od ostatných. HRANOL v tomto prípade nie je na vine. Na vine je ten čo to takto schválil/navrhol. Je to jednoznačne diskriminačné rozhodnutie. Teoreticky je podľa argumentácie KOLL možné odobrať detské príspevky všetkým mimo "hmotnej núdze" lebo ich nepotrebujú. Keď to pritiahnem za vlasy by bolo možné aj tvrdiť, že takýto poberatelie vlastne zneužívajú sociálny systém, lebo príspevky vlastne nepotrebujú. Ľudia zobuďte sa!!!! Zo strany koalície je to čistá demagógia.

