Tebe dakto z blízkych na covid zomrel? Či ochorel a máš od nich informácie ako s k nim doktori chovali a čo im predpísali? Mne dakto zomrel a informácie mám priamo od tých čo to prekonali alebo rodinných príslušníkov tých čo zomreli. ťažko to pochopiť takým ktorí sa s tým nestreli. Čo by si povedal ak by ti do týždňa zomreli obaja rodiča (63 a 64). Aj to sa stalo. Pre teba sú to asi konšpiračné teórie ale bohužiaľ je to realita. Nie všetci čo zomreli boli starí a chorí.


