Raši vyzýva, aby sa Slovensko začalo pripravovať na tretiu vlnu pandémie
O tom že by mal byť pripravený plán postupu pre eventuálnu 3-tiu vlnu niet pochýb. Trasovanie, postup testovania, optimalizácie nemocníc atď, mobilné aplikácie a hlavne funkčný informačný systém a konečne stanovenie postupu liečby pozitívne testovaných vrátane určenia aké lieky majú títo občania automaticky od svojho doktora dostať predpísané. Mať k dispozícií časť liekov a pomôcok, či predrokované eventuálne dodávky v prípade potreby. Doteraz hromadu vecí zachraňujú vojaci. Títo sú niekedy napádaní, že berú prácu zamestnancom nemocníc, lebo tieto ich využívajú tak, že personál posielajú na dovolenky atď len aby ušetrili čo najviac finančných prostriedkov na vlastných zamestnancoch. Ale neverím, že táto vláda je schopné také dačo zorganizovať.