Pozrite sa ako sa pripravili okolité krajiny! Len tu sa len bedáka. MTV v priamom prenose tvrdí že niektoré veci boli jednohlasne odhlasované tak nemohol konať inak a o chvíľu, že to dobré v inom prípade presadil len osobne on. Tak teda sa hlasuje, alebo nie. Kto to tu vlastne na základe čoho riadi? Verejnosti sa prezentuje že za roznesenie nákazy sú zodpovední demonštranti z popred úradu vlády. Potom akože uzavrieme republiku a ponecháme otvorené lyžiarske strediská, a nekontrolujeme ľudí prichádzajúcich zo zahraničia. Tí protestujúci mali byť riešení v súlade so zákonom a pán Hollý tak isto. Nie je možné že premiér na otázku novinára na certifikát pána Hollého odpovie že ho to vlastne nezaujíma a že sa na to majú pýtať novinári. Potom zase že testovanie v NT je na starostoch. Načo máme vládu, ministerstvo zdravotníctva, núdzový stav a kompetenčný zákon? Silné reči v NT o stave v NT a ani slovo o KE. To sa rieši podľa toho za koho kope primátor?????


