CORONA SLOVENSKO REAL. Uvediem skúsenosť z reality. Bývalá suseda (59 ročná -27 rokov susedia) dostala Coronu. Doktor jej nepredpísal žiadne antibiotiká či iné lieky – systém daj si vitamíny a paralen. Keď volala doktorovi, že chce antibiotiká (horúčka) lebo jej kolegyne ich dostali tak ju odbil, že netreba. Stav sa jej zhoršil, tak volali do nemocnice. Tam ju odbili tak isto že majú horšie prípady. Na ďalší deň ju horko ťažko zobrali do nemocnice. Dali ju na JIS a do rána zomrela. To bolo vo štvrtok. Jej manžel skončil v nemocnici tak isto. Dúfam že sa z toho dostane a zažaluje ošetrujúceho doktora a nemocnicu.


