Počet hospitalizovaných je na novom maxime, pribudlo 103 obetí
Pre všetkých diskutujúcich. Pretože máme super štatistiky a ľudia sa už hádajú ako psi položím niekoľko otázok:
1- kde sa ľudia nakazujú (zamestnanie, doma, obchod, voľný čas)
2- koľko z liečených v nemocniciach sa netestovalo 7/14 dní pred prijatím do nemocnice
3- koľko zo zomretých doma sa netestovalo 7/14 dní pred úmrtím
4- ako liečime pozitívne testovaných doma (lieky/prípravky)
5- ako liečime pozitívne testovaných v nemocnici (lieky/prípravky)
6- aká je úmrtnosť pacientov doma
7- aká je úmrtnosť pacientov v nemocniciach celkovo (ročníky/celkovo a po nemocniciach)
8- aká je úmrtnosť pacientov v nemocniciach na kyslíku (ročníky/celkovo a po nemocniciach)
9- aká je úmrtnosť pacientov v nemocniciach na umelej pľúcnej ventilácii (ročníky/celkovo a po nemocniciach)
10- aká je veková skladba nakazených (ročníky/prehľad po mesiacoch)
11- koľko nakazených je v jednotlivých nemocniciach (ročníky/prehľad po mesiacoch)
Tie údaje musia mať ak nemajú tak majú sedieť v base