Robert Fico označil Čínu a Vietnam za dobré príklady politických režimov. „Liberalizmus a predstava liberálnej demokracie úplne zlyhala, je neefektívna a my musíme rozmýšľať, ako zefektívniť demokratické spôsoby riadenia štátu,“ hovorí v Sobotných dialógoch.
Je to nebezpečný a psychicky chorý človek.
Zlý, nenávistný, zákerný a zbabelý bol aj pred tou udalosťou, ale teraz vedľa neho prevažne stoja iba obžalovaný Gašpar, obžalovaný Gedra a bitkár Gluck.
/Blahu nepočítam za človeka hodného komentára./
Predpokladám, že na budúci rok bude opäť majáles a pár dezorientovaných milujemficovníkov bude oslavovať druhé výročie. Potom tretie, štvrté...
ĽUTUJTE MA!!!!!
VŠÍMAJTE SI MA!!!!
Vo Vietname a Číne je tá správna demokracia, tak ideme na to.


