Krizenec Tisa a Bilaka, to je kolaborant Fico.
Krizenec Tisa a Bilaka, to je kolaborant Fico.
Slavna ruska armada je odkazana na zbrane z Korei a Iranu! Plus na maso z Korei. Hanba!
Putin bral Fica ako vazala.
Tvoja nenavist ta zoziera. Si nestastny tvor .
Nepises pravdu! Bol navrh, nepresiel.
Bodaj by spadla na Kremel!
Topolciansky zochar velmi dobre vie preco taha Slovensko k Rusku. Tam maju velke pochopenie pre zlodejov, neokomunistov a potlacacov slobody slova a kultury. A aj pre lokajov a zradcov.
To je odkaz pre pakov ako je suvorov.
Fasisticka armada sa produciruje pred kremelskym gestapom a bandou diktatorov.
Prasivi komunisti si dali zraz.
Este keby tak cierny dym nad Kremlom...
Co si vlastne chcel povedat!? Ak mas problemy navstiv psychologa.
Nech si leti! Do pekla!
Ty ani netusis o com je demokracia.
Pekny prispevok! Ako tyzdenna zprava v Pinelovom ustave.
Stastny let! Do pekla!
Spravny adresat je prezidentsky palac.
Ruske gulagy nema kto oslobodit....
Odporúčame