To sa tak boja toho muza co mal transparent v ruke a valasku pod pazuchou!? A nebol to agent provokater zaplateny zo Sumracnej!?
To sa tak boja toho muza co mal transparent v ruke a valasku pod pazuchou!? A nebol to agent provokater zaplateny zo Sumracnej!?
Je rozdiel prosit a odporucat! Chapes?!
Atentat mu z hlavy vyfukol posledne zvysky zdraveho rozumu. Stal sa z neho netvor.
Bojite sa vlastneho tiena, smradi!
Takze konsolidaciou sa zaplataju diery,ktore vzniknu uplacanim najdolezitejsej volebnej casti obyvatelstva. Mladez treba prefackat, pracujuci to zaplatia a stari vedia ako spravne volit!
Ti gauneri s dvoma bleskami sa ovela lepsie starali o vojakov akoti s cervenou hviezdou na capici.
Nepise sa okrajinci ale Ukrajinci,Andrejko! A maju pre Zelenskeho ovela vyssiu cenu ako ruski pre Putina. Staci vidiet snahu zachranit zranenych a ich uroven osetrovania na neporovnatelnej urovni oproti rusom.
Zukov a Konev .Dvaja psychopati. Ich vedenie vojenskych operacii sposobilo ohromujuce straty vojakov cervenej armady. Ludsky zivot nemal pre nich cenu! Ziadni hrdinovia ale gauneri v uniforme.
Adresuj Troskovej, ta bude vediet. 😅
To nie ficiakov bachor!
Nezistia! Vedia ako na to! Ked Benova zazracne ohluchla na dobu urcitu, potrebnu na to aby zo seba urobila indicke posvatne zviera.....
dúfam, že niekto príde aj pripravený a predloží 5 rokov dôkazov nenávistných prejavov ficomafie a jej obdivovateľov na facebooku, instagrame, tiktoku,telegrame a platforme X spolu s hejtovaním, podporou nenávisti, podnecovaním k nenávisti, podnecovaním k občianskej neposlušnosti, podnecovaním k porušovaniu zákonov......
Pekne si to o sebe napisal 😁,ja sa na kapitalizmus nestazujem. 😃
Tebe uskodila demokracia. Nie je pre hlupakov.
Posily z KHL hraju velmi slabo.
Putin je zbabelec.
A nick magistra.....Coho?
Odporúčame