Čo tak presunúť prácu o hodinu skôr v špeciálnych sektoroch a všeobecný čas nechať na pokoji? Ak majú niekde v školách či prevádzkach ešte špeciálne nulté hodiny ako kedysi alebo niečo podobné, je to už posun oproti normálu spolu o dve hodiny, s cestovaním o tri možno. A teraz keď každý užíva vitamíny proti chrípke, každý má insomniu, niektorí ľudia na soc. sieťach sa priznávajú, že zaspávajú na svitaní, niektorí radi cestujú ďaleko na východ, aby nadviazali na správny čas jednoduchším smerom.. organizácia spoločnosti bola možno už pred posunom času našponovaná a v technokraticko-normalizačných spoločnostiach ťažko čakať zlepšenia iba tak zadarmo a hlavne určite nie pre všetkých.

