Problém je, že "LeboFico" už je nákazlivé a medzi novinármi sa veľmi šíri. Iný typ vysokoškolákov je chránený, lebo majú zdravý rozum.
Problém je, že "LeboFico" už je nákazlivé a medzi novinármi sa veľmi šíri. Iný typ vysokoškolákov je chránený, lebo majú zdravý rozum.
Čo nápad to nejaká forma korupcie. Fakt by ma zaujímalo, že ako si tento chlap, čo 24/7 rozmýšľa o tom ako koho skorumpovať, predstavoval svoju "antikorupčnú formu vládnutia".
Ale len tak bokom. Polícia by pri meraní rýchlosti tiež mohla zastavovať aj vodičov, ktorí dodržali obmedzenie rýchlosti, a rozdávať poukážky na PHM v hodnote 30€.
Vtedy som tvrdil, že Fico je príliš dobrý právnik na to, aby nepostrehol konflikt, a že tie otázky dal takto úmyselne, aby prezidentku vlákal do pasce. Ficovi nešlo o referendum ani vtedy, ani teraz, lebo vie, že pri daných podmienkach nebude platne. Išlo o to, mať na prezidentku palicu.
Nehovorím o UA, hovorím o NATO, EÚ a USA, keď by namiesto zbraní a debilných sankcií, mali s Putinom viesť dialóg o tom, ako napraviť škody spôsobené hluchotou týchto organizácií a štátov.
Štolverk sa mýli. Pre Ukrajincov je najdôležitejšou otázkou MIER. To, čo spomína Štolverk je dôležité pre USA.
Mňa naozaj zaráža, že aj napriek tomu, že koalícii všetci hovoria, aby prestali Ficovi vytvárať priestor, tak oni neváhajú a robia stále tie isté blbosti. No a Ficovi, Pellegrinimu aj Uhríkovi stačí vziať si ústavu, resp. zákony, a mlátiť tých volov denno denne po hlave pravdou.
Presne takto to vyzeralo, keď nejaký okresný tajomník KSČ nariadil GR podniku urobiť nejakú činnosť, a potom, keď kontrola zistila, že je to kravina, tak potrestali toho GR.
No a??? - Americký má stádo goríl, opancierované autá, vrtuľník, Lietadlo a flotilu stíhačiek a vôbec to nikoho netankuje. To za takéto bullshits vás majiteľ Pravdy platí? Sa nedivím, že nemáte ani na poriadny server.
O to predsa vôbec nejde. Pozrime sa na Poliakov a "reformy" v štáte a justícii podľa strany PiS. Až do 24.2.2022 mali Poliakov všetci v zuboch. Stačilo vystupovať agresívne voči Rusom a hľa, už Poliaci nie sú tí zlí a nedemokratický. Orbán sa na takúto cestu nedal, a tak je "neobľúbený" ako všetci, ktorí si dovolia povedať, že tú vojnu riadia USA a cieľom boli a sú vzťahy medzi EÚ a RF.
Keď to povedali Ukrajinci, tak to bude určite pravda. Len by som si teraz, na jej mieste, dal naozaj veľký pozor na CIA.
Prečo? Veď nech ju súdia a odsúdia v Iraku. Páchala tam trestnú činnosť? Ak áno, tak neviem čo sa rieši, veď aj my sme tam vybombardovali demokraciu a spravodlivosť.
A tá panika bola kde? - sa spamätajte ževrajnovinári. Tak ešte paparazzi a aj to mizerní.
Bavíme sa o tvojej informácii, alebo máš čo riadok to téma.?
Preháňaš. Ruština sa učila v rámci internacioalizmu a slovenskosť nepotláčali Rusi ale Masarykovský čechoslovakisti. Samozrejme súhlasím, že heslo "Sovietsky slon náš vzor" bolo všadeprítomné, a snaha podriadiť ekonomiku aj myslenie Moskve tiež, ale snaha rusifikovať ČSR je blbosť. Československé podniky boli VŽDY československé, dane aj zisk odvádzali do pokladnice ČSR a zodpovedali sa Československej vláde.
Prirodzene, že to stálo za prd, lebo ekonomiku riadili ideológovia a nie ekonómovia, výrobu riadila strana a nie výrobný riaditelia odborníci a tak to aj tak vyzeralo.
No a za to, že sa vytvorilo to čo sa vytvorilo, môžeme dosť výdatne ďakovať Trumanovi, Churchillovi a spol, lebo okašľali plán dohodnutý na Jalte a namiesto spolupráce (plán F.D.Roosvelta a J.V.Stalina + W.Churchill) začali s politikou atómového vydierania no a tak spustili "železnú oponu". Samozrejme, že z toho obvinili Stalina.
A na to, že majú energie zadarmo si ako prišiel? Pokial viem, tak RF používa presne taký istý kapitalistický model ako my (burzové ceny, ktoré v niektorých prípadoch dotujú aby boli "na pulte" nižšie).
Podľa teba by sme my neplatili za elektriku 300€ ale 30€, lebo si ju vyrobíme sami v jadrovkách za 30€.
Alebo je to elen taký žbrbt typu: "kto chce psa biť, palicu si nájde". v tvojom prípade vymyslí.
Hm, 6,4% pri štatisitckej chybe (+-) 2% a možno aj viac. je OĽaNO v rizikovom pásme. Tak sa mi zdá, že Igor teraz zapne "forsáž" , hlava nehlava a pár "vnútorných nepriateľov" si to riadne odskáče.
No a nech nie niekto povie, že tento chlap nie je magor. Citujem: "Krúpa ... hovorí o jedinečnej príležitosti zužitkovať techniku, ktorá je nevyužívaná." - a ktorá vojenská technika určená k boju, je v mieri využívaná? Alebo má Krúpa predstavu, že Samopaly, pištole, náboje, tanky, BVP či stíhačky budeme nakupovať, až vtedy, keď Čaputová vyhlási vojnový stav?
Prečo Poliaci budujú silnú armádu? Lebo sa spálili za Napoleóna, spálili sa za Hitlera aj Stalina a vedia, že ak sa neochránia sami, tak sa na nich všetci vyse .. kašlú a spália sa zase!!!
Škoda, že si nebol Europan aj 2014, možno by si problém násilia videl trochu objektívnejšie.
Ono je to vždy o veľkosti vzorky, a aké parametre tej štatistiky "zdôrazním". Ja by som skôr veril tomu prieskumu z POLISu, nakoľko aj referendum ukázalo na vzorke 1,2M voličov že Opozícia má takmer 98%. Osobne si myslím, že mal Smer najmenej polovicu. Aj keď voľby je niečo iné ako referendum o skrátení volebného obdobia.
Asi toľko k tomu, ako celý západ, jednotne, ničí ruskú ekonomiku.
A čo takto minulý týždeň? - ale ono je to jedno, Ukrajina tak či tak doplatí na túto "hru veľmocí". Len začínam mať čoraz silnejší dojem, že o UA ani tak nešlo. Primárnym cieľom bola EÚ a RF.
Odporúčame