Myslí si pani Čaputová, že je Mária Terézia ?
Perfektné zhodnotenie, pan Prezidentka si akosi neuvedomuje, že sa stala nie len vzorpm, ktorý prezentovala, teda A.Kisku, ale sama to "vylepšila", lebo Kiska bol len podvodník a lajdák, ktorý pracoval len 3 dni v týždni. Ona je ukážkou neschopného funkcionára, politruka, ktorý škodí vlastnej krajine. Dokonca aj ortodoxní komunistický funkcionári ako Biľak, Kolder, Indra, Šejna ..... podporovali ZSSR lebo verili, že pomáhajú ČSSR, ale táto pani vedome pomáha cudzej krajine proti krajine, ktorej je prezidentkou.
Na záver by som doplnil, že v tom nie je sama. Podobne je treba si zapamätať aj poslancov, ktorí hlasujú podľa nariadení predsedu a nechali si vnútiť podpis "zmocňovacieho zákona".