Vojnový štváči z USA vás milujú. Slovenský národ nenávidí! Čo myslíte, kde budete musieť ujsť aj s tými vašimi spolujudášmi?
Vojnový štváči z USA vás milujú. Slovenský národ nenávidí! Čo myslíte, kde budete musieť ujsť aj s tými vašimi spolujudášmi?
Nebude zo psa slanina, ani z Korčoka zodpovedný minister. Iba taký obyčajný zradca.
Ha ha ha. - všímaš si aj trendy, alebo sa pozeráš len na aktuálne hodnoty. Tá bude prezidentkou akurát tak verejných latrín. Oni totiž teraz tak nasr...dili Slovensko, že ju niekto postaví pre vlastizradu, zbaví úradu.
Tu nejde o to, že SmeroHlas vyhrá. To sa už týmto "hercom" zariadiť podarilo. Ide o to, že o koľko a teraz si dovolím prorokovať, že Smer-SD má našliapnuté na jednofarebnú vládu!!!! - vďaka týmto teľatám, čo si nevšímajú hlas národa.
Ano, nakoniec tí paraziti, ostanú len v GB a SVK. Všade inde ich vyženú.
Nedá mi než povedať: "Blahoslavení chudobní duchom", lebo vo svojej prostote vôbec nepochopili, že kto tu vyhral sú tí, ktorí budú od USA finančne odmenený, ale hlavne a to zdôrazňujem HLAVNE, vyhral Smer-SD, Republika, no a priživí sa aj Hlas a ĽSNS. Komu ešte stále nodocvaklo, že väčšina národa je proti takejto zmluve, tak mu to docvakne, keď sa budú v predčasných voľbách "rozdávať karty".
No, a čo spáchala sama na sebe Čaputová, to sa dá porovnať len zo samovraždou. Harakiri to nie je, lebo Harakiri je ČESTNÁ smrť.
Ty si mal zo zemepisu aspon sedmičku, však?
A prečo???? - veď vyhral! - to, čo si táto koalícia navarila, len tak rýchlo pri voľbách neprehltnú. Jediná výhoda pre nich je, že sa Fico dostane rýchlejšie k moci a teda nebude mať toľko % ako keby neboli predčasné voľby. Teraz sú hlavní adepti na víťazstvo Smer-SD a Republika, no a pridá sa k nim aj Hlas.
Ako sa hovorí: "Vyhrali bitku, ale prehrali vojnu." - Hlavní aktéri to budú mať aspoň zaplatené, ale poslanci sú na tom asi tak, že "otrok spravil, otrok môže ísť"!
No vidíš, a ty si už tu. Si ich predbehol.
Sme súčasťou EÚ, alebo USA? Oni si to poniektorí neuvedomujú, a p.Mathernová úplne evidentne, ale záujmy EÚ a USA sú diametrálne iné. Je životným záujmom aby UA aj RF boli súčasťou Európy aj Európske bezpečnosti. Záujmom USA, je východná Európa, hlavne UA podriadená záujmom USA, aj keby to malo EÚ a nápomocné krajiny poškodiť.
Koniec koncov, každá krajina, ktorá spolupracoval s USA, na to nakoniec doplatila. Či už ekonomicky, alebo ešte aj totálnym chaosom, lebo skorumpovaní vodcovia ušli, a doma zostali iba špinavci túžiaci po moci.
V y zaplatený agenti OĽaNO ste strašne "jednoduchí". Ja predsa hovorím o hulvátoch, bez toho, aby som ich delil podľa politickej príslušnosti. V každem politickom subjekte sú aj slušní a neslušní poslanci. Teda s výnimkou OĽaNO, tam sú iba *******.
Tak tomu sa povie výkon. Skočiť o 8 miest proti najlepším!!! Gratulujem a Ďakujem.
Tento svinčík, pán Repa, začal tým, že do parlamentu vstúpil taký idiot ako Matovič. Už vtedy, keď po dvoch dňoch v parlamente začal vykladať, že mu ponúkajú 20M za povalenie vlády, a potom to vykladal ako žart, ho mali zavrieť minimálne za šírenie poplašnej správy.
Odvtedy, lebo mu nikto okrem Belusovovej, nedal po papuli, robí v parlamente bordel, a teraz ho robia všetci jeho Pročkovia Tabakové a iný exoti. Tak ako má Kollár zakročiť, proti Mamľasovičovcom?
Ak chcela táto vláda postaviť Slovenských občanov proti USA, tak sa im to dokonale podarilo. Takú zlobu nevyvolali ani Sovieti.
Čo keby ste vy prázdne hlavy aspon počúvali. Tam nebolo o politike nič!!! Bolo to vyhodnotenie na základe medzinárodného práva a justičných dopadov. Bolo to hodnotenie špecialistu na právo a len a len právo. Pochopil?
To nie je zlý nápad. Konečne by tam bol pracovitý človek, čo nemá v hlave nasr...é
Aspon za vlastizradu tú slučku mohli nechať.
To preto, lebo bezgaťková je tiež radšej hore nohami a v leže.
Ten Heger je ale ..... starý ujo.
Odporúčame