Nech už je to ako chce, ale poslanci OĽaNO a Prezidentka majú "nálepky" do konca života. Nie som si istý, či budú môcť normálne žiť na Slovensku, keď im bude každý dávať najavo, že sú zradcovia a možno ich aj opľúvať.
Predpokladám, že vôbec nepočítali s takouto reakciou občanov. Vychádzali zrejme z Bratislavských prieskumov, ale nepočítali s tým, že tá nenávisť voči tejto Matovičovej zločineckej skupine a Prezidentke je na Slovensku taká silná.
Nuž, ... amatéri a hochštapleri.

