Boli časy, keď som bol volič SaS, keď tam boli Miškov, Ján Kollár, a ďalší zakladajúci členovia. Vtedy mala SaS aj kredit aj zásady. Potom prišli ostudy ako Nicholsonová či Galko a Sulík sám sa stal hanbou, ktorú sa snaží napasovať na Žilinku. Ale aspoň všetci ukazujú, že ak má človek zásady a nemieni ich podriaďovať straníckej príslušnosti, tak politikom (myslím všetkých) veľmi prekáža.

