Danko bol niekedy ministrom obrany? V ktorom vesmíre?
Danko bol niekedy ministrom obrany? V ktorom vesmíre?
Týmto idiotom od strachu už naozaj hrabe. Hoci to vypadá skôr na to, že: "krivák kriváka si hľadá!"
Tak nech idú za Hegerom a Mikulcom a pobijú sa s nimi.
Keby ho Fico a Pelegríni stále nevyrušovali, tak by nezabudol a tiež by omylom nepodpísal tú zmluvu. Ale keď ho tí dvaja furt vyrušujú? No čo má robiť?
Keď som to videl prvý krát, tak som mal podobný názor ako ty. Keď som sa dozvedel, že je to organizovaná skupina, ktorá prišla s úmyslom vyvolať konflikt a ešte napadla policajtov, aby ich ukázala v zlom svetle, tak som zmenil názor. Mali ich zmlátiť a zviazať "do kozla" a nechať tak 24 hodín.
Ak niekto (napríklad predavačka z Lidla) zavolá políciu, aby jej pomohli, tak polícia má zo zákona povinnosť zakročiť a ak dochádza k porušovaniu hoci aj všeobecných predpisov, tak má právo porušovateľov legitimovať.
Keď poruším dopravné predpisy, tak ma legitimujú tiež a ja som povinný zniesť takéto úkony.
Tiež si myslím, že robiť bordel v obchode a útočiť na radových policajtov je blbosť. Nech idú rozbiť hubu Hegerovi, Matovičovi Naďovi....
Ty si novinárka? - Lebo normálni ľudia to videli v tom momente, keď ten chmuľo prišiel s tým "položením Dzurindovej vlády". Nechápem, že ho už vtedy neriešili, celkom by som rád videl, či ten jeho "vtipkujúci kamarát" aj existuje v reále.
A bol to tento jeden, alebo poznáš ešte aj druhého?
Naozaj to rozhorčenie pána Repu je milé. A pán Repa, kde ste v pekle boli, keď Mamľasovič svoje anarchistické kraviny predvádzal proti Smer s.d? Vtedy nebol anarchista? - Veď ten mamľas je anarchista v politike už od roku 2010!!! On predsa nikdy iný nebol, tak prečo sa teraz divíte a moralizujete, keď ste vtedy chrochtali blahom, že Fico dostal "po ušiach".
Toto sú predsa plody aj VAŠEJ práce pán Repa.
Pán Daniš. Čo tak opýtať sa Hegera na tlačovke, čo chce robiť s babrákmi ako je Matovič, zlodejmi ako je Krajniak, podvodníkmi ako je Kolíková a.t.ď...
Fica sa chodíte vypytujúci prečo nehlásil, že mu niečo šlohli. prečo sa nepýtate tých čo kradnú nám, kde sú naše dane?
Pani prezidentka, spomínate si ešte, že čo ste sľubovali občanom tejto krajiny? Teda okrem toho, že budete ako ten mamľas Kiska.
"Prepáčte, bol som zaneprázdnený, nevšimol som si", "Akosi som na to pozabudol, prepáčte", "a "Gaisenovci nám urobia diel IBA o Slovensku". Ja sa nestačím čudovať. Toto už nie je ani smiešne. Veď on nám ští na hlavu a tvári sa, že je to dážď.
Redaktorka Lívia Černická je krava. Ináč sa ten nadpis nedá komentovať. Zásah Polície kvôli rúšku na takejto úrovni je naprosto neadekvátny a policajný prezident, ktorý ich chce ešte odmeniť, by mal stáť pred prokurátorom a zdôvodňovať, svoju úlohu v tom, že Polícia robí takéto zásahy.
Pani prezidentka, dobre sa pozerajte. Toto je aj vaša vina.
Doporučujem pozrieť si polo dokument Milada o Milade Horákovej. Tam boli tiež takí aktivisti ako ty.
Keď títo trubirohovia hovorili, že nebudú ako minulá vláda, tak sa im to naozaj podarilo. Skutočne sú iní. Všetci.
Tak preto tá chata. Nemali nič aby mohli držať vyšetrovaných stále vo väzbe a tak spískali tento podraz.
Prečo? No preto, lebo sa za chvíľu zakáže aj Šach, lebo by mohli vyhrať bieli.
Keby len opozíciu, on nepresvedčil ani tých svojich, ale keby zahlasovali za odvolanie, tak si môže rovno kúpiť cestovné lístky domov. Teraz je v podstate každý neodvolateľný, lebo stačí jeden a idú všetci.
Odporúčame