Ja teda Ficovi vyčítam dosť vecí, ale, že by burcoval proti očkovaniu, som si nevšimol. Je fakt, že to jeho plexisklo, ktoré ako kardiak nosí, je provokujúce, ale nepočul som ho ani raz povedať, ľudia neočkujte sa, lebo tomu neverím. On, včítane Blahu, vždy trvali na tom, že je to každého osobná vec. Takže by sa autor mal zamyslieť nad tým, či chce písať ako novinári, alebo pravdu.


