Čierna začína prevládať, v najprísnejšom režime je už 24 okresov
Ak niekto sedí doma na zadku a napcháva sa "doplnkami stravy" v domnení, že si zvýši obranyschopnosť imunitného systému, tak s najväčšou pravdepodobnosťou skončí na JIS, alebo na Patológii. IS sa buduje pohybom na čerstvom vzduchu, telesnou aktivitou (ak chce AJ doplnky stravy, tak prosím). Paradoxne práve tí odborníci, ktorí "ospevujú" vakcináciu, tak nám odporúčajú "sedieť na zadku doma a nerobiť nič pre svoju imunitu" a intoxikovať sa vlastnými baktériami z vydychovaného vzduchu, ktoré sa zachytili na rúšku.
Ja osobne som po zaočkovaní cítil celkom poznateľný "pokles výkonnosti" pri potulkách horami. Aké to bude mať následky dlhodobé zrejme netušia ani tí, čo tú vakcínu stvorili a (slovami Krčméryho) to zistím za 5 ÷ 8 rokov, ale v danom momente som očkovanie vyhodnotil, ako lepšiu variantu. Tretia dávka je však pre mňa už neprijateľná. Ak totiž nestačia dve, tak potom nebude stačiť ani desať a ide len a len o zisky.