Boj pokračuje. Trnavčania vo štvrtok vyčíňali v Bratislave
A furt len rečičky a potom príde "exemplárny trest" keď jeden zápas odohrajú pred deťmi.
Ja si exemplárny trest pre podobné výčiny predstavujem jednoducho. Klub, ktorého "Fans" spáchajú takúto nejakú nechutnosť, bude do konca sezóny vyexpedovaný zo všetkých líg a skupín na SVK. Zápasy, ktoré už boli odohrané sa skontumujú v prospech súperov, a klub sa o súťaž v I.Lige može uchádzať tak, že sa presäťaží z poslednej skupiny (dedinských klubov) všetkými kategóriami.
Som pevne presvedčený, že keď takíto "fans" pôjdu svoj klub podporovať proti FC Orechová Pôtoň, tak sa začnú správať ako ľudia.