Oni sa ľudia vždy bavia o tom, čo je blízke ich IQ. Že si Taraba hodil koment, lebo chcel podpichnúť prezidentku a dopláca na to 17 ročné dievča, ktoré má nejaký sen a chce si ho splniť? Čo nás po tom, naložme tej chudine ešte viac, veď jej mama Čaputová nás osr..kašlala s referendom. Nech to myslel ako chcel, je to tak úroveň Igora Matoviča, ktorý ešte aj Materskú školu urobil podfukom. No a pani prezidentka? Tá by si tiež mohla uvedomiť, že je hlava štátu a niektoré veci sa budú vysvetľovať ináč, ako ich možno sama myslí. Rád uverím, že tam išla ako mama, ktorá podporuje dcéru, lenže v tejto krajine je, od predsedu vlády, cez ministra financií až do opozičných lavíc toľko neprajníkov, že musí byť pripravená na čokoľvek.
No, a čo na záver? V knižke Detvianska nátura od Ľuda Zelienku, bola odprezentovaná jedna prekrásna myšlienka, keď starý otec vysvetľuje vnukovi systém ohovárania. Citujem: "Vnúčik môj milý, nikdy nebudeš mať toľko chleba, aby si všetkým ohováračom papuľu zapchal!"


