No, tak to by som netvrdil. Len nesmeli "keťasiť" moc okato a proti strane. Najväčší milionári za socíka, a ver že boli, neboli funkcionári KSČ či KSS, to by ich strana riadne prizemnila. Najbohatší boli prevádzkari v hoteloch (valutové kšefty a sex služby), mäsiari, a automechanici.


