Ty aj sleduješ čo píšu iní? Ja nie som žiadny Smer či Hlas pozitív, ale ak sa má právo používať ako pomsta, za akúkoľvek cenu, tak som zásadne proti. Sme alebo nie sme demokratická krajina? Ak niekto niečo spravil, nech za to dostane aj "adekvátne ocenenie", ale určite som proti tomu, ako to robia títo špinavci.
Zrejme si vôbec neuvedomujú, že svojim konaním dávajú Ficovi "punc pravdivosti a spravodlivosti" a hodne ľudí začne vnímať minulých úplatkárov, ako poctivcov, na ktorých to "ušili".

