Ona je tam zrejme iba ako udržiavač. Čaputová naschcál drží pri moci týchto idiotov, aby pred voľbami vyhlásila, že nebude kandidovať na prezidentku, lebo sa chce uplatniť na politickej úrovni.
V súčasnej dobe má totiž PS najväčšie šance uspieť ak títo idioti dovládnu. Potom sa zrejme spojí Hlas, Smer aj PS, kde by PS, vďaka Čaputovej, mohla mať celkom slušný výsledok a nezanedbateľnú silu v koalícii.
Zdá sa to ako SciFi, ale ak by niekto postrážil Smer, ktorý má bezpochyby aj šikovných odborníkov, aby neprešli do riadiacich pozícií "smerácky kšeftári", tak by sme ako krajina mohli na tejto vláde aj vyhrať, lebo iné varianty sú podľa mňa horrorové.

