Ja sa furt čudujem, že ako môže niekto podporovať taký fundamentalistický ISIL a potom sa pozriem na Záborskú, Vašečku, Krajčiho a .... prestanem sa čudovať. U nás je PÁN farár (ja som ateista, ale rád sa s ním porozprávam ako s veľmi vzdelaným a rozhľadeným človekom, ktorý je síce proti interrupciám, s ohľadom v čo verí, ale vždy dodá, že na tomto svete nie sme preto aby sme rozkazovali, ale aby sme poučili. A preto sa musí každý vo svojom srdci rozhodnúť sám. On tvrdí, že až BOH posúdi čo človek urobil, jemu to, ako človeku, neprísluší!


