A ani Kuciakoví ani Kušníroví nepochopili, že aj napriek tým smutný rečiam a pohľadom z pretvárky politikov a novinárov sú len "sústo" na PR či čítanosť v novinách. Tí, ktorým to naozaj leží na srdci a cítia smútok za dvoma stratenými životmi nepotrebujú bombastické nadpisy v novinách ani výlevy empaticky impotentných politikov. Tí sú s vami aj bez fotiek, novín a politických deklarácií.


