Takéto extrémne prípady tu neboli ani za Mečiara a to tu bola naozaj tvrdá mafia. Myslím, že by tu mali prešetriť postupy a dodržiavanie vyšetrovacích zásad odniekadiaľ zvonka. Samozrejme, že lumpi nech sedia, ale čoho je moc toho je príliš. Začína sa to samovraždami akosi "hmýriť". A to ešte máme psychicky zlomenú Jankovsku z hladovkou pre nedodržiavanie práv vyšetrovaných vo väzbe.


