Oni sa všetci budú vyhovárať a prehadzovať si zodpovednosť dovtedy, až ju zoberie do ruky dav, všetkých vyhádže z oblokov na chodník a ešte ich aj skope a podupe pekne do krvava.
Až potom si snáď prezidentka, parlament súdy, prokurátori a všetci čo majú povinnosť zo zákona, chrániť občanov dokonca aj pred vlastnoručne zvolenou hlúpou a krutou vládou uvedomia, že nechať riešenie tyranie na občanov je hodne zlý nápad.


