Zaujímavý pohľad na problém. Takže podľa teba Briti nemali o Britániu bojovať, lebo sa tam strieľa a umiera. Mali poslať Hitlerovi Petíciu.
Súhlasím, že Petície a výzvy sú spôsob, keď sa rozumnej vláde dá dať najavo, že je čas zmeniť rétoriku, či spôsob vládnutia, dokonca aj odísť. Problém je, ak narazíš na hovädo typu Hitler či Matovič. Títo ľudia nerozumejú písanému slovu ani slušnej žiadosti, na takých treba malý dvor a veľký bič.


